TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

KONTAKT

Legnica - Dodane przez POLLUX SP. Z O.O. (firma) -


Pełna treść ogłoszenia TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (certyfikat nr 3171) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 r. Do tej pory powstały oddziały w 5 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Strzelcach Opolskich oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla Klientów z regionu Polski oraz Holandii.

Aktualnie Dla naszego klienta, którego siedziba znajduje się na terenie Kobierzyc poszukujemy osoby na stanowisko: TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU. Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą odpowiedzialne za: nadzór nad parkiem maszynowym, przezbrajanie i regulację maszyn, dokonywanie przeglądów okresowych oraz wsparcie techniczne pracowników (naprawy bieżące i okresowe)

Wymagania:
- Wykształcenie mechaniczne, elektryczne lub pokrewne
- Min. -roczny staż pracy w dziale dziale utrzymania ruchu
- Ogólna znajomość mechaniki
- Mile widziane uprawnienia SEP
- Dokładność
- Odporność na monotonię pracy
- Duża motywacja do pracy
- Dyspozycyjność (praca w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym)


Oferujemy:
- Dojazdy do pracy z terenu Legnicy, Jawora i Budziszowa WIK.
- Umowę o pracę
- Pracę na pełen etat

Jesteś zainteresowany/a?

Proszę o przesłanie CV na adres e-mail: pollux.judyta@pollux-international.eu
Agencja Pracy "Pollux" Sp. z o.o.
ul. Środkowa 22
59- 220 Legnica
Tel. 76 854 50 56
Tel. kom. 513 354 354


Proszę o załączenie następującej formuły w celu uczestnictwa w procesie rekrutacji:
1. W związku z ubieganiem się o zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy POLLUX Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów pośrednictwa pracy zgodnie z art. 23,24 i 25 ustawy z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. Nr 133 z 1997 r., poz. 883 z późniejszymi zmianami).
2. Wyrażam także, na podstawie powołanej wyżej ustawy, zgodę na przetwarzanie i przekazywanie innym administratorom moich danych osobowych w celach marketingowych (marketing towarów usług osób trzecich) przez POLLUX Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od POLLUX Sp z o.o. oraz innych osób. Wyrażona przeze mnie zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla innych celów (marketing towarów i usług osób trzecich) jest dobrowolna.
Pouczenie:
Osoba udostępniająca dane osobowe ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich sprostowania. Osoba wyrażająca zgodę na przetwarzanie danych osobowych ma także prawo do wniesienia pisemnego umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych dla celów marketingowych i przekazywania ich innym administratorom. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Mapa LegnicaProfil założony około 5 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU


Polecane, ciekawe strony z Legnicy. Prowadzisz serwis o Legnicy lub zwiazany z Legnica - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy !Zobacz stronę Agencja SEDNO !Zobacz stronę Portal informacyjny w Legnicy !Zobacz stronę Tygodnik Legniczanin !Zobacz stronę INFOBIT !Zobacz stronę Portal informacyjny Legnica !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Legnica City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Legnicy: Jawor ogłoszenia - Lubin darmowe ogłoszenia - Bolesławiec ogłoszenia bezpłatne - Świdnica ogłoszenia - Wałbrzych sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Legnica City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj