Szwaczka Legnica

KONTAKT

Legnica - Dodane przez rekrutacja.legnica4 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Szwaczka Legnica

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej (5606/1) poszukuje dla swojego Klienta z Legnicy kandydatów na stanowisko:

Szwacz/ka

Opis stanowiska:
- szycie na maszynie przemysłowej
- szycie firan pod wymiar indywidualnego klienta
- kontrola jakości uszytych materiałów
- praca w systemie zmianowym

Od kandydatów oczekujemy:

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w renomowanej firmie
- możliwość zatrudnienia w przyszłości na stałe u naszego Klienta
- miejsce pracy: Legnica

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojej aplikacji tytule maila prosimy o wpisanie SZWA/LEG 2015.

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)".

Mapa LegnicaProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Szwaczka Legnica

Polecane, ciekawe strony z Legnicy. Prowadzisz serwis o Legnicy lub zwiazany z Legnica - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy !Zobacz stronę INFOBIT !Zobacz stronę Agencja SEDNO !Zobacz stronę Tygodnik Legniczanin !Zobacz stronę Portal informacyjny w Legnicy !Zobacz stronę Portal informacyjny Legnica !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Legnica City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Legnicy: Jawor ogłoszenia - Lubin darmowe ogłoszenia - Bolesławiec ogłoszenia bezpłatne - Świdnica ogłoszenia - Wałbrzych sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję