Stolarz Niemcy

KONTAKT

Legnica - Dodane przez joanna.samson2 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Stolarz Niemcy

KS Personal Service jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis dorejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi niemieckimi, holenderskimi i austriackimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.

Stolarz z umiejętnością laminowania

Miejsce pracy: Niemcy / Rostock

ZADANIA:
praca przy produkcji łopat wirnika
laminowanie, obróbka końcowa
OCZEKIWANIA:
doświadczenie w zawodzie stolarskim
mile widziane doświadczenie w pracy z obróbką laminatu
dobra znajomość j. niemieckiego
zdolności manualne
wysoki poziom motywacji do pracy i zaangażowania w pełnione obowiązki
gotowość do podjęcia stałej pracy za granicą
OFERTA:
wynagrodzenie: 11,43 brutto/ godz. + 24 netto diety/przepracowany dzień
niemiecka umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem (dodatki świąteczne, Kindergeld)
możliwość długofalowej współpracy
zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę, koszt potrącany z wynagrodzenia
opieka polskojęzycznego dysponenta

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji rekrutacja@ ksps.com.pl

Prosimy odopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).

Mapa LegnicaProfil założony 10 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Stolarz Niemcy

Polecane, ciekawe strony z Legnicy. Prowadzisz serwis o Legnicy lub zwiazany z Legnica - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Tygodnik Legniczanin !Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy !Zobacz stronę Portal informacyjny w Legnicy !Zobacz stronę INFOBIT !Zobacz stronę Agencja SEDNO !Zobacz stronę Portal informacyjny Legnica !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Legnica City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Legnicy: Jawor ogłoszenia - Lubin darmowe ogłoszenia - Bolesławiec ogłoszenia bezpłatne - Świdnica ogłoszenia - Wałbrzych sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję