specjalista ds. obsługi rynku niemieckiego

KONTAKT

Legnica - Dodane przez a.klos1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia specjalista ds. obsługi rynku niemieckiego

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży HR poszukujemy osoby na stanowisko:
Specjalista ds. Obsługi Rynku Niemieckiego(z orzeczeniem o niepełnosprawności)
Miejsce Pracy: Legnica
Nr ref. SN/L/01
Opis stanowiska:
tworzenie bazy Klientów
budowanie długotrwałych relacji z Klientami,
pozyskiwanie klientów na rynku niemieckim.
Od kandydatów oczekujemy:
posiadania aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności
biegłej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie,
mile widziane doświadczenie w handlu
komunikatywności i odpowiedzialności,
umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientem.
Oferujemy:
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat),
pracę w środowisku międzynarodowym,
ciekawą, pełną wyzwań pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie (pensja stała plus premia uzależniona od sprzedaży).

Kontakt:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z nazwą stanowiska lub nr ref. na adres: a.klos@a-trybut.eu
(Proszę zaznaczyć posiadany stopień niepełnosprawności w treści maila lub CV)

Mapa LegnicaProfil założony około 5 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - specjalista ds. obsługi rynku niemieckiego

Polecane, ciekawe strony z Legnicy. Prowadzisz serwis o Legnicy lub zwiazany z Legnica - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Agencja SEDNO !Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy !Zobacz stronę Portal informacyjny Legnica !Zobacz stronę INFOBIT !Zobacz stronę Portal informacyjny w Legnicy !Zobacz stronę Tygodnik Legniczanin !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Legnica City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Legnicy: Jawor ogłoszenia - Lubin darmowe ogłoszenia - Bolesławiec ogłoszenia bezpłatne - Świdnica ogłoszenia - Wałbrzych sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję