Ślusarz-Praca w Niemczech

KONTAKT

Legnica - Dodane przez slusarz1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Ślusarz-Praca w Niemczech

Runtime Polska Sp. z o. o. działa na rynku polskim od 2005 roku i jest częścią międzynarodowej grupy Runtime Group. Specjalizujemy się w zatrudnianiu personelu tymczasowego oraz rekrutacji na stanowiska specjalistyczne.
Dla naszego Klienta - niemieckiej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Ślusarz
Miejsce pracy: Niemcy/Bremen
Obowiązki:
montaż systemów rur w elektrowni,
ogólne prace ślusarskie.
Wymagania:
doświadczenie w zawodzie min. 1 rok,
znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację,
prawo jazdy kategorii B,
samochód,
znajomość rysunku technicznego,
gotowość do wyjazdu na dłuższy okres.
Oferujemy:
natychmiastowe zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę na czas nieokreślony ,
atrakcyjne wynagrodzenie: 10,22 euro/brutto/godz. + 44 euro/netto dziennie diety,
pomoc w znalezieniu taniego zakwaterowania.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Mapa LegnicaProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Ślusarz-Praca w Niemczech

Polecane, ciekawe strony z Legnicy. Prowadzisz serwis o Legnicy lub zwiazany z Legnica - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Tygodnik Legniczanin !Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy !Zobacz stronę Agencja SEDNO !Zobacz stronę Portal informacyjny Legnica !Zobacz stronę Portal informacyjny w Legnicy !Zobacz stronę INFOBIT !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Legnica City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Legnicy: Jawor ogłoszenia - Lubin darmowe ogłoszenia - Bolesławiec ogłoszenia bezpłatne - Świdnica ogłoszenia - Wałbrzych sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję