ŚLUSARZ - SPAWACZ MIG/MAG

KONTAKT

Legnica - Dodane przez rekrutacja.legnica4 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia ŚLUSARZ - SPAWACZ MIG/MAG

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606/1) poszukuje dla swojego Klienta z Legnicy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:
- Spawanie metodą MIG/MAG
- Spawanie precyzyjne
- Praca tymczasowa na terenie Legnicy (okolice Huty Miedzi Legnica)

Od kandydatów oczekujemy:
- Uprawnienia spawalnicze MIG, MAG
- Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne
- Doświadczenie minimum 6 miesiące przy spawaniu
- Dokładności, precyzji, dobrego wzroku
- Gotowości do pracy w trybie zmianowym
- Znajomość rysunku technicznego
- Chęci do pracy

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
- Umowę o pracę tymczasową
- Pracę w renomowanej firmie
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres w tytule maila prosimy o wpisanie ŚLUSARZ-SPAWACZ/2013.

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."

Mapa LegnicaProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - ŚLUSARZ - SPAWACZ MIG/MAG

Polecane, ciekawe strony z Legnicy. Prowadzisz serwis o Legnicy lub zwiazany z Legnica - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal informacyjny w Legnicy !Zobacz stronę Portal informacyjny Legnica !Zobacz stronę Agencja SEDNO !Zobacz stronę Tygodnik Legniczanin !Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy !Zobacz stronę INFOBIT !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Legnica City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Legnicy: Jawor ogłoszenia - Lubin darmowe ogłoszenia - Bolesławiec ogłoszenia bezpłatne - Świdnica ogłoszenia - Wałbrzych sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję