Poszukujemy wyjątkowych ludzi do naszego ZESPOŁU :) MarketingPRO

KONTAKT

Legnica - Dodane przez sb-500 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Poszukujemy wyjątkowych ludzi do naszego ZESPOŁU :) MarketingPRO

Jesteśmy zgranym zespołem składającym się z entuzjastycznych ludzi nastawionych na sukces i dobrą zabawę.
Nie lubimy nudy i monotonii. Dla nas liczy się rozwój i realizacja swoich pasji.

Poszukujemy osób, które lubią gdy w ich życiu coś się dzieje oraz gdy otaczają ich ciekawi i wyjątkowi ludzie.
Działamy w Marketingu

Dodatkowo, jeżeli
- chcesz zarabiać odpowiednio do swojego wkładu pracy i czasu;
- masz doświadczenie w pracy z ludźmi, marketingu
- posiadasz umiejętności marketingowe lub gotowy jesteś ich się nauczyć

To praca z nami da Ci wiele satysfakcji ponieważ:
- otrzymasz pakiet szkoleń wprowadzających
- wsparcie doświadczonych współpracowników i trenerów
- będziesz pracować przy projekcie związanym ze zdrowiem i aktywnym trybem życia, fit
- będziesz miał/a dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji i działań

Prześlij nam swój - List motywacyjny + CV

Zadania:
- prowadzenie prezentacji
- realizacja projektów marketingowych
- obsługa klienta

Oczekujemy:
- pozytywnego nastawienia
- łatwości w nawiązywaniu kontaktów
- liczy się wykonanie zadania, a nie ilość godzin
- umiejętności pracy w grupie
- motywacji i zaangażowania

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatkowe bonusy
- możliwość szybkiego rozwoju i samorealizacji
- wyjątkową atmosferę pracy w fajnym, młodym zespole

Zgłoszenia
Z załączonym Listem motywacyjnym i CV kierować
Na e-mail:
za pośrednictwem formularza kontaktowego
z dopiskiem; Jestem Wyjątkowy/a! -Legnica, i okolice

Mapa LegnicaProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Poszukujemy wyjątkowych ludzi do naszego ZESPOŁU :) MarketingPRO

Polecane, ciekawe strony z Legnicy. Prowadzisz serwis o Legnicy lub zwiazany z Legnica - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Tygodnik Legniczanin !Zobacz stronę INFOBIT !Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy !Zobacz stronę Portal informacyjny w Legnicy !Zobacz stronę Agencja SEDNO !Zobacz stronę Portal informacyjny Legnica !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Legnica City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Legnicy: Jawor ogłoszenia - Lubin darmowe ogłoszenia - Bolesławiec ogłoszenia bezpłatne - Świdnica ogłoszenia - Wałbrzych sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję