Osuszanie budynków z wilgoci podciąganej z gruntu metodą iniekcji krystalicznej

KONTAKT

Legnica - Dodane przez krzysztof.chocaj1 (osoba prywatna) -

Osuszanie budynków z wilgoci podciąganej z gruntu metodą iniekcji krystalicznej

Pełna treść ogłoszenia Osuszanie budynków z wilgoci podciąganej z gruntu metodą iniekcji krystalicznej

Osuszanie budynków i budowli z wilgoci podciąganej z gruntu, na skutek braku izolacji poziomej i pionowej, metodą iniekcji krystalicznej wynalezioną i opatentowaną przez dr Wojciecha Nawrota.
Od 1987 roku technologią iniekcji krystalicznej osuszonych zostało w kraju i za granicą ponad 14 tys. obiektów. Iniekcja krystaliczna jest zdecydowanie najtańszą i najskuteczniejszą technologią osuszania budynków poprzez wykonanie izolacji przeciwwilgociowej skutecznie zapobiegającej podciąganiu wilgoci z gruntu.

Wykonanie izolacji poziomej i pionowej sposobem iniekcji krystalicznej jest proste i praktycznie bezterminowo trwałe. Technologię można stosować od zewnątrz jak i od wewnątrz budowli. Pozwala to na wykonanie skutecznej przepony przeciwwilgociowej również w ścianach wewnętrznych budynków bez ograniczeń zdrowotnych, technicznych i bez konieczności odkopywania murów. Metodę tę stosuje się bez względu na rodzaj użytego materiału do budowy murów oraz bez względu na ich grubość, stopień zawilgocenia i zasolenia.

Budynki zawilgocone z powodu braku izolacji to poważny problem uniemożliwiający wykonanie remontów pomieszczeń parterowych, piwnic i dociepleń. Nowe tynki na zawilgoconych ścianach to strata pieniędzy. Docieplenie zawilgoconych budynków z wewnątrz czy też od wewnątrz powoduje wzrost zawilgocenia nawet do wysokości 6 metrów. Sprzyja to rozwojowi grzybów, pleśni, pogarszają się warunki higieniczne i zdrowotne (alergie, zapalania górnych dróg oddechowych, astma itp.) Zawilgocone ściany to także duże straty ciepła a tym samym wysokie koszty utrzymania budynków.
Pierwszym krokiem przed rozpoczęciem remontu (tynki, szpachle, malowanie, docieplenie itp.) powinno być osuszenie budynku poprzez wykonanie izolacji poziomej i pionowej.

Zapraszam do kontaktu 76 722 49 59, 603 398 330.

Mapa LegnicaProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Osuszanie budynków z wilgoci podciąganej z gruntu metodą iniekcji krystalicznej


Polecane, ciekawe strony z Legnicy. Prowadzisz serwis o Legnicy lub zwiazany z Legnica - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal informacyjny Legnica !Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy !Zobacz stronę Tygodnik Legniczanin !Zobacz stronę INFOBIT !Zobacz stronę Agencja SEDNO !Zobacz stronę Portal informacyjny w Legnicy !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Legnica City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Legnicy: Jawor ogłoszenia - Lubin darmowe ogłoszenia - Bolesławiec ogłoszenia bezpłatne - Świdnica ogłoszenia - Wałbrzych sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Legnica City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj