Opiekunka i pomoc domowa dla osób starszych w Niemczech

KONTAKT

Polkowice - Dodane przez biurolubin2 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Opiekunka i pomoc domowa dla osób starszych w Niemczech

OPIEKUNKA POMOC DOMOWA PRACA ZA GRANICĄ
n-work sp. z o.o. poszukuje kandydatów chętnych do pracy na stanowisku:

Opiekunka Osób Starszych lub Pomoc Domowa w Niemczech (całe Niemcy)

Wymagania:
- Komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego, umożliwiająca codzienną komunikację
- Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub schorowanymi
- Gotowość do pracy na już .
- Miłe usposobienie, empatia .

Zadania:
-Zapewnienie opieki dla osoby starszej lub chorej,
-Wykonywanie oraz pomoc w codziennych czynnościach (np. pomoc przy myciu lub ubieraniu)

Oferujemy:
- Legalną pracę w Niemczech na podstawie umowy
- Atrakcyjne wynagrodzenie ( opłacony ZUS )
- Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- Dodatkowe ubezpieczenie ( PZU -możliwość prywatnego leczenia na terenie Niemiec )
- Organizacja i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec
- Stałą opiekę koordynatora na terenie całych Niemiec oraz pomoc ze strony pracowników n-work (polskojęzycznych )
- Nie pobieramy żadnych prowizji.

Mapa PolkowiceProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opiekunka i pomoc domowa dla osób starszych w Niemczech

Polecane, ciekawe strony z Legnicy. Prowadzisz serwis o Legnicy lub zwiazany z Legnica - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę INFOBIT !Zobacz stronę Tygodnik Legniczanin !Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy !Zobacz stronę Agencja SEDNO !Zobacz stronę Portal informacyjny Legnica !Zobacz stronę Portal informacyjny w Legnicy !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Legnica City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Legnicy: Jawor ogłoszenia - Lubin darmowe ogłoszenia - Bolesławiec ogłoszenia bezpłatne - Świdnica ogłoszenia - Wałbrzych sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję