Młodszy operator linii ekstruzji

KONTAKT

Legnica - Dodane przez praca.wroclaw (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Młodszy operator linii ekstruzji

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

Miejsce pracy: Okolice Legnicy / Nr Ref. OLE/Leg/CT

Obowiązki:
Obsługa maszyn w ramach procesu produkcyjnego,
Uzbrajanie linii, kontrola przebiegu procesu, pakowanie materiału,
Konserwacja podzespołów linii technologicznej
Prawidłowe przygotowanie i obieg dokumentów związanych z pracą w obszarze produkcyjnym
Zapewnienie wymaganej ilości i jakości produktów na każdym etapie produkcji
Praca fizyczna w firmie produkcyjnej

Wymagania:
Wykształcenie techniczne mechanik lub elektryk (również zawodowe)
2-3 letnie doświadczenie w obsłudze maszyn
Znajomość języka niemieckiego mile widziana
Gotowość pracy w systemie 4 brygadowym
Umiejętność pracy w zespole
Zaangażowanie w powierzone obowiązki, dynamizm w działaniu;

Oferujemy:
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
umowę o pracę tymczasową podpisywaną z InterKadra Sp. z o.o., z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta
Możliwość rozwoju zawodowego,
Przyjazną atmosferę w pracy;

InterKadra Sp. z o.o.
ul. Rybacka 9, Wrocław
Tel. 71 790 26 00

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmę InterKadra Sp. z o.o. do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.
Dziękujemy za przesłane aplikacje, informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Mapa LegnicaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Młodszy operator linii ekstruzji

Polecane, ciekawe strony z Legnicy. Prowadzisz serwis o Legnicy lub zwiazany z Legnica - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Agencja SEDNO !Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy !Zobacz stronę INFOBIT !Zobacz stronę Portal informacyjny w Legnicy !Zobacz stronę Portal informacyjny Legnica !Zobacz stronę Tygodnik Legniczanin !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Legnica City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Legnicy: Jawor ogłoszenia - Lubin darmowe ogłoszenia - Bolesławiec ogłoszenia bezpłatne - Świdnica ogłoszenia - Wałbrzych sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję