Merchandiser LEGNICA praca dodatkowa

KONTAKT

Legnica - Dodane przez praca_m (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Merchandiser LEGNICA praca dodatkowa

Agencja Advanced BTL poszukuje osoby do dłuższej współpracy do pracy w roli merchandisera w markecie budowlanym Legnica.
Wymagania:
Mile widziane doświadczenie na stanowisku merchandiser/promotor,
Mile widziane uprawnienia elektryczne - SEP
Czas pracy:
2 wizyty w tygodniu w markecie budowlanym, jedna wizyta trwa 2 godziny, (łącznie 16 godzin miesięcznie/market) dział Oświetlenie; dni i godziny pracy dowolne 13,00 zł brutto godzina
Obowiązki:
Dbałość o estetykę ekspozycji;
Wywieszanie brakujących lamp na ekspozycję;
Podłączanie lamp na ekspozycji,
Wymiana żarówek;
Systematyczne raportowanie;

Oferujemy:
Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie przy prestiżowych markach
Zdobycie cennego doświadczenia
Miłą atmosferę w pracy
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aktualnego CV na adres e mail w temacie wpisując: Merchandiser LEGNICA praca dodatkowa

Mapa LegnicaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Merchandiser LEGNICA praca dodatkowa

Polecane, ciekawe strony z Legnicy. Prowadzisz serwis o Legnicy lub zwiazany z Legnica - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal informacyjny Legnica !Zobacz stronę INFOBIT !Zobacz stronę Portal informacyjny w Legnicy !Zobacz stronę Tygodnik Legniczanin !Zobacz stronę Agencja SEDNO !Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Legnica City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Legnicy: Jawor ogłoszenia - Lubin darmowe ogłoszenia - Bolesławiec ogłoszenia bezpłatne - Świdnica ogłoszenia - Wałbrzych sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję