Mechanik samochodowy Niemcy

KONTAKT

Legnica - Dodane przez joanna.samson2 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Mechanik samochodowy Niemcy

KS Personal Service jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle
z rzetelnymi i sprawdzonymi europejskimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.

Mechanik samochodowy

Miejsce pracy: Niemcy / Okolice Stuttgartu

ZADANIA:
fachowe dokonywanie diagnozy, napraw serwisowych i prac konserwacyjnych, zależnie od posiadanego doświadczenia: maszyn, samochodów, sprzętu rolniczego lub ciężkiego
montaż podzespołów do maszyn i urządzeń
składanie komponentów różnych maszyn i urządzeń wg. rysunku
OCZEKIWANIA:
doświadczenie w zawodzie - oferta uzależniona jest od posiadanych kwalifikacji
pozytywne nastawienie do pracy: szukamy osób, które lubią to, co robią
chęć zdobycia nowego doświadczenia, rozwinięcia umiejętności zawodowych
gotowość do podjęcia długoterminowego zatrudnienia za granicą
OFERTA:
atrakcyjne wynagrodzenie, zależnie od kwalifikacji
umowa na niemieckich warunkach, na czas nieokreślony
dodatkowe premie oraz dodatki płacowe
bezpłatne zakwaterowanie- wygoda, komfort, pokój jednoosobowy z dostępem do WI-FI
świetna atmosfera w pracy
praca w uczciwej firmie, która docenia swoich pracowników
profesjonalna pomoc w doskonaleniu swojego warsztatu pracy
opieka polskojęzycznych dysponentów

Prosimy odopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).

Mapa LegnicaProfil założony 7 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Mechanik samochodowy Niemcy

Polecane, ciekawe strony z Legnicy. Prowadzisz serwis o Legnicy lub zwiazany z Legnica - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy !Zobacz stronę Agencja SEDNO !Zobacz stronę INFOBIT !Zobacz stronę Portal informacyjny w Legnicy !Zobacz stronę Portal informacyjny Legnica !Zobacz stronę Tygodnik Legniczanin !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Legnica City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Legnicy: Jawor ogłoszenia - Lubin darmowe ogłoszenia - Bolesławiec ogłoszenia bezpłatne - Świdnica ogłoszenia - Wałbrzych sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję