LUMINESCE - komórkowe serum odmładzające

KONTAKT

Modlikowice - Dodane przez Miroslaw (osoba prywatna) -

LUMINESCE - komórkowe serum odmładzające

Pełna treść ogłoszenia LUMINESCE - komórkowe serum odmładzające

Technologia komórek macierzystych

Luminesce

Technologia dorosłych komórek macierzystych radykalnie poszerza horyzonty możliwości ochrony skóry. Jest rewolucją naukową w dziedzinie odmładzania, która możliwa była dzięki skrzyżowaniu technologii bio-inżynieryjnej i wieloletniego doświadczenia na płaszczyźnie doboru składników produktu. Kilka istotnych informacji o tej technologii:


Najbardziej obfitą w komórki macierzyste częścią ciała jest tkanka tłuszczowa.
Komórki macierzyste pobierane są z tkanki tłuszczowej w procesie hipoalergicznym.
Komórki macierzyste hodowane są na podłożu-medium zwanym "ośrodkiem warunków", którego komórki przejmują cechy charakterystyczne dla komórek macierzystych.
"Cudowne molekuły", które pozostawiają po sobie komórki macierzyste, są wyodrębiane z medium poprzez wyrafinowany proces filtracji.
Uzyskany efekt podłoża jest formułowany z innymi najnowocześniejszymi składnikami aby wytworzyć "jedyną w swym rodzaju" substancję powstrzymującą proces starzenia, LUMINESCE komórkowa surowica odmładzająca.
Surowica została opracowana z regularnych białek, cytokin, interleukin, które znajdują się w ludzkim ciele. W związku z identycznymi właściwościami białek w surowicy i białek znajdujących się w skórze, zachodzi idealna interakcja pomiędzy tym wyjątkowym produktem a naturalnymi procesami ciała ludzkiego.
Technologia komórek macierzystych dostarcza ponad 200 czynnikow wzrostu znajdujących się w skórze. Czynniki te wraz z cytokinami wnikają wgłąb skóry porami i szczelinami, aby dotrzeć do skóry właściwej, pokonując barierę naskórka.

Ta przełomowa technologia jest jednym z najbardziej istotnych osiągnięć naukowych na polu medycznym ostatnich pięćdziesięciu lat, czego efektem jest ekskluzywny produkt pomagający przywrócić skórze młodzieńczy wygląd, jędrność, gładkość i elastyczność.

Synergiczne połączenie technologii komórek macierzystych i naturalnych procesów ciała stymuluje produkcję matrycy białek takich jak kolagen i elastyna. W rezultacie uzyskuje się spulchnienie i ujędrnienie skóry, co pomaga zmniejszyć zmarszczki i bruzdy.

Mapa ModlikowiceProfil założony około 5 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - LUMINESCE - komórkowe serum odmładzające ,Kontakt


Polecane, ciekawe strony z Legnicy. Prowadzisz serwis o Legnicy lub zwiazany z Legnica - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy !Zobacz stronę Portal informacyjny w Legnicy !Zobacz stronę Portal informacyjny Legnica !Zobacz stronę Tygodnik Legniczanin !Zobacz stronę Agencja SEDNO !Zobacz stronę INFOBIT !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Legnica City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Legnicy: Jawor ogłoszenia - Lubin darmowe ogłoszenia - Bolesławiec ogłoszenia bezpłatne - Świdnica ogłoszenia - Wałbrzych sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Legnica City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj