KASJER KASY LEGNICA - ELASTYCZNY CZAS PRACY

KONTAKT

Legnica - Dodane przez FALLWORK (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia KASJER KASY LEGNICA - ELASTYCZNY CZAS PRACY

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork Sp. z o.o. - Certyfikat Marszałka Województwa Wielkopolskiego nr 6231, dla swojego Klienta zatrudni osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Legnica

Obowiązki:
- obsługa kasy fiskalnej
- obsługa stoisk handlowych
- utrzymywanie dobrych relacji z Klientem

Wymagania:
- status ucznia/studenta do 26 roku życia mile widziany
- aktualna książeczka Sanepidu warunek konieczny
- dyspozycyjność

Oferujemy:
- umowę zlecenie
- elastyczny grafik w przedziale godzinowym 8-22
- możliwość zdobycia doświadczenia

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV bądź telefon do koordynatora

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133 poz. 883)

Mapa LegnicaProfil założony około 5 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - KASJER KASY LEGNICA - ELASTYCZNY CZAS PRACY

Polecane, ciekawe strony z Legnicy. Prowadzisz serwis o Legnicy lub zwiazany z Legnica - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy !Zobacz stronę Agencja SEDNO !Zobacz stronę Portal informacyjny w Legnicy !Zobacz stronę Portal informacyjny Legnica !Zobacz stronę Tygodnik Legniczanin !Zobacz stronę INFOBIT !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Legnica City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Legnicy: Jawor ogłoszenia - Lubin darmowe ogłoszenia - Bolesławiec ogłoszenia bezpłatne - Świdnica ogłoszenia - Wałbrzych sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję