KASJER - SPRZEDAWCA w Legnicy

KONTAKT

Legnica - Dodane przez (firma) -

Pełna treść ogłoszenia KASJER - SPRZEDAWCA w Legnicy

InterKarda jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą na podstawie Certyfikatu i Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko Kasjer Sprzedawca

Miejsce pracy: sieci handlowe w Legnicy
Nr ref:KS/Legnica

CO MOŻEMY TOBIE ZAOFEROWAĆ:
- stawkę godzinową,
- bezpłatne szkolenie,
- na początek praca na kasie fiskalnej,
- pracę w miłej atmosferze, w dogodnych godzinach dostosowanych do Twojej dyspozycyjności,
- umowę zlecenie podpisaną z firmą InterKadra.

OPIS STANOWISKA:
- praca przy obsłudze kasy fiskalnej,
- rozliczenie kasy na zakończenie zmiany,
- obsługa klienta,
- dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy.

WYMAGANIA:
- osoby pełnoletnie
- aktualna książeczka sanitarno - epidemiologiczna (OBOWIĄZKOWO),
- mile widziane doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej,
- dyspozycyjność,
- odpowiedzialność,
- zaangażowanie i chęć do pracy,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym,
- niekaralność.

zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na podany adres mailowy z dopiskiem: "KS/Legnica"

kontakt
E-mail: k.surma@interkadra.pl

Informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy także o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. Z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

Mapa LegnicaProfil założony około 5 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - KASJER - SPRZEDAWCA w Legnicy

Polecane, ciekawe strony z Legnicy. Prowadzisz serwis o Legnicy lub zwiazany z Legnica - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Agencja SEDNO !Zobacz stronę Portal informacyjny Legnica !Zobacz stronę Tygodnik Legniczanin !Zobacz stronę Portal informacyjny w Legnicy !Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy !Zobacz stronę INFOBIT !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Legnica City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Legnicy: Jawor ogłoszenia - Lubin darmowe ogłoszenia - Bolesławiec ogłoszenia bezpłatne - Świdnica ogłoszenia - Wałbrzych sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję