INWENTARYZACJA DNIA 12.10.2014 - NOCKA - KASA PO PRACY

KONTAKT

Legnica - Dodane przez FALLWORK (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia INWENTARYZACJA DNIA 12.10.2014 - NOCKA - KASA PO PRACY

FALLWORK Sp. z o.o. certyfikat 6231 aktualnie dla swojego klienta poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy przy inwentaryzacji w Legnicy.

INWENTARYZACJA DNIA 12.10.2014 - NOCKA Z NIEDZIELI NA PONIEDZIAŁEK KASA ZARAZ PO PRACY!

lokalizacja: Legnica

Obowiązki:
- liczenie towarów
- inne prace zlecone

Wymagania:
- dyspozycyjność w nocy z dnia 12.10 na 13.10.2014
- mile widziany status ucznia bądź studenta

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną
- wynagrodzenie zaraz po pracy!
- możliwość współpracy przy innych zleceniach

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV za pośrednictwem portalu.

Mapa LegnicaProfil założony około 5 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - INWENTARYZACJA DNIA 12.10.2014 - NOCKA - KASA PO PRACY

Polecane, ciekawe strony z Legnicy. Prowadzisz serwis o Legnicy lub zwiazany z Legnica - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę INFOBIT !Zobacz stronę Portal informacyjny Legnica !Zobacz stronę Agencja SEDNO !Zobacz stronę Tygodnik Legniczanin !Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy !Zobacz stronę Portal informacyjny w Legnicy !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Legnica City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Legnicy: Jawor ogłoszenia - Lubin darmowe ogłoszenia - Bolesławiec ogłoszenia bezpłatne - Świdnica ogłoszenia - Wałbrzych sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję