Audytor inwentaryzacji Legnica 11-21.05

KONTAKT

Legnica - Dodane przez mmajewska (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Audytor inwentaryzacji Legnica 11-21.05

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego i agencją pracy tymczasowej o zasięgu europejskim. Na polskim rynku działamy od 2006 roku. W Polsce tworzymy Grupę Job skupiającą wyspecjalizowane marki usług HR dla biznesu: Job Impulse, Job Trainings, Simple Solutions oraz Job Abroad.

Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej Certyfikat: 3000/3 i Doradztwa Personalnego Certyfikat: 3000/2.

Zadania:
praca polega na liczeniu asortymentu sklepowego i magazynowego z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń ( skanerów)

Wymagania:
solidność i punktualność oraz zdolność szybkiego liczenia
gotowość do pracy w godzinach nocnych
sprawność fizyczna
ukończone 18 lat

Oferujemy:
pracę na podstawie umowy zlecenia za stawkę 10 zł brutto/h
elastyczność zatrudnienia
internetową formę zapisu na inwentaryzacje przez platformę

W przypadku projektów wyjazdowych oferujemy bezpłatny transport w obie strony!

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie swojego aktualnego CV za pomocą portalu oxl.pl
Jednocześnie informujemy, że będziemy kontaktować się telefonicznie.

Mapa LegnicaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Audytor inwentaryzacji Legnica 11-21.05

Polecane, ciekawe strony z Legnicy. Prowadzisz serwis o Legnicy lub zwiazany z Legnica - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę INFOBIT !Zobacz stronę Tygodnik Legniczanin !Zobacz stronę Agencja SEDNO !Zobacz stronę Portal informacyjny w Legnicy !Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy !Zobacz stronę Portal informacyjny Legnica !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Legnica City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Legnicy: Jawor ogłoszenia - Lubin darmowe ogłoszenia - Bolesławiec ogłoszenia bezpłatne - Świdnica ogłoszenia - Wałbrzych sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję