Maszyny kruszące i przesiewające

maszyny-kruszace

Zbyt duże bloki surowców przeznaczonych do rozdrobnienia, segregacji, zmielenia, utylizacji lub recyklingu wymagają użycia odpowiednio ciężkich maszyn przetwórczych i rozdrabniających. Takimi maszynami są kruszarki wibracyjne, przesiewacze, a także kruszarki do betonu.

Zakres działania Powers Maszyny

Produkcją maszyn rozdrabniających zajmuje się wiele znanych i cenionych firm, często współpracujących z firmami dystrybucyjnymi, których zadaniem jest dostarczanie, serwisowanie oraz kompleksowa obsługa techniczno-doradcza.
Jedną z firm będących liderem w dystrybucji maszyn używanych w przeróbce surowców skalnych i ceramiki, wynajmu urządzeń do utylizacji, sprowadzania części zapasowych i osprzętu oraz serwisowaniem po sprzedażowym jest Firma Powers Maszyny.

Głównym celem firmy jest dostarczenie klientom sprzętu najwyższej klasy, cechującego się dużą wydajnością wykonywanej pracy i jej widoczną efektywnością.

Firma Powers Maszyny to ceniony dostawca maszyn, współpracujący z renomowanymi firmami produkującymi niezawodne maszyny do prac w wyjątkowo ciężkich warunkach jak kamieniołomy czy rozbiórki dużych obiektów budowlanych. Dzięki wyłączności dystrybucji na rynek polski maszyn kruszących i sortujących niemieckiej firmy Kleemann GmbH oraz firmy austriackiej Rubble Master — kruszarek, a także przesiewaczy — klienci otrzymują w stu procentach sprawne i wydajne urządzenia, a efektywność ich prac pomoże w wykonaniu założonego planu.

Wynajem czy leasing

Klienci mają do dyspozycji wynajem nowych lub używanych urządzeń. Firma Powers Maszyny jest otwarta na wszelkie negocjacje dotyczące okresu wynajmu, płatności, serwisowania oraz leasingu operacyjnego; dzięki zacieśnionej współpracy z producentami części zamiennych do przesiewaczy i kruszarek posiada najbogatszą na rynku polskim ofertę dla górnictwa skalnego.

Zatrudnieni w firmie pracownicy są wysokiej klasy specjalistami w branży, podejmują się każdego wyzwania i za sprawą swojego profesjonalizmu podołają każdemu, nawet skomplikowanemu zleceniu.

Firma oferuje swoim klientom maszyny w idealnym stanie technicznym, a konkurencyjne ceny wzbudzają szerokie zainteresowanie dotychczasowych i nowych klientów.

Obserwuj nas i polub nas:

Bądz pierwszy który skomentuje "Maszyny kruszące i przesiewające"

Zostaw komentarz: